I školní focení Vás může bavit. Děláme to jinak. Dejte nám pár minut svého času a podívejte se...

... jak to děláme my...

Vyfotíme

Přijedeme k Vám do školy, po domluvě vyfotíme jednotlivce, skupinky a celé třídy. Chceme, aby se studenti především bavili, proto se snažíme focení pojmout zábavnou formou...

Zpracujeme

Do 48 hodin od fotografování, fotky upravíme zpracujeme a nahráváme na web, abyste je měli co nejdříve. Poté máte 10 dnů na to, abyste si vybrali, které školní fotografie Vám budou připomínat školní roky.

Doručíme

Do 10 dnů od ukončení výběru Vám do školy doručíme roztříděné balíky s přehledem plateb a samozřejmě roztříděné fotografie podle tříd a žáků.
Školní focení
Podívejte se jak to chodí, když školy fotíme my...

Výhody našeho systému

Žáci či rodiče si vybírají fotografie sami, podle toho zda se jim líbí.
Nemusí se obávat, že dostanou něco, co nechtějí.Studenti dostanou vybrané fotografie i v elektronické podobě. Škola má menší zátěž s administrativou.

GDPR

Ano, i my musíme dodržovat nařízení. Proto k Vám do školy doneseme tištěné podklady, kterými studenti (rodiče) vyjádří písemný souhlas s focením a zpracováním osobních údajů, které platí po dobu studia.

CHCI FOCENÍ

Jak je to s cenami?

Tiskneme 2 formáty. 13x18 pro skupinky a jednotlivce, kde se cena pohybuje 30,- Kč za fotku. Společná třídní fotografie vyjde na 40,- Kč a to ve velikosti 15x23.
Toto jsou veškeré výdaje, u nás se platí pouze za objednané fotografie!
Je samozřejmostí, že fotografie pro třídní učitele, kroniky a učitelský sbor jsou ZDARMA.

Pomáháme studentům mít oči otevřené a snažíme se jim dát možnost výběru, kterou my jsme neměli. Aby pro ně školní focení bylo zážitkem s vytištěnou celoživotní památkou, ne jen povinností ne konci školního roku

proto tohle děláme...