s

Školní focení focení Vás může bavit, nevěříte?...

...podívejte se jak fotíme my.

Vyfotíme

Přijedeme k Vám do školy, po domluvě vyfotíme jednotlivce, skupinky a celé třídy. Chceme, aby se studenti především bavili, proto se snažíme focení pojmout zábavnou formou...

Zpracujeme

Do 48 hodin od fotografování, fotky upravíme zpracujeme a nahráváme na web, abyste je měli co nejdříve. Poté máte 10 dnů na to, abyste si vybrali, které školní fotografie Vám budou připomínat školní roky.

Doručíme

Do 10 dnů od ukončení výběru Vám do školy doručíme roztříděné balíky s přehledem plateb a samozřejmě roztříděné fotografie podle tříd a žáků.
Podívejte se jak je to jednoduché...

VÝHODY NAŠEHO SYSTÉMU

Žáci či rodiče si vybírají fotografie sami, podle toho zda se jim líbí.
Nemusí se obávat, že dostanou něco, co nechtějí.Studenti dostanou vybrané fotografie i v elektronické podobě. Škola má menší zátěž s administrativou.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Zaujal Vás náš způsob školního fotografování a chcete vědět, jak funguje naše webové rozhraní pro výběr fotografií? Stačí jen kliknout a my Vám pošleme veškeré informace v PDF formátu.

GDPR

Ano, i my musíme dodržovat nařízení. Proto k Vám do školy doneseme tištěné podklady, kterými studenti (rodiče) vyjádří písemný souhlas s focením a zpracováním osobních údajů, které platí po dobu studia.

Pomáháme studentům mít oči otevřené a snažíme se jim dát možnost výběru, kterou my jsme neměli. Aby pro ně školní focení bylo zážitkem s vytištěnou celoživotní památkou, ne jen povinností na konci školního roku

...proto to děláme...